Політика конфіденційності для Portchuck
У Portchuck одним з наших головних пріоритетів є конфіденційність наших відвідувачів. Цей документ про політику конфіденційності містить типи інформації, яку збирає і записує Portchuck, а також те, як ми її використовуємо.

Якщо у вас виникли додаткові запитання або вам потрібна додаткова інформація про нашу Політику конфіденційності, не соромтеся звертатися до нас.

Файли журналів
Portchuck дотримується стандартної процедури використання лог-файлів. Ці файли реєструють відвідувачів, коли вони користуються додатком. Інформація, яку збирають лог-файли, включає IP-адреси, тип браузера, постачальника послуг Інтернету (ISP), відмітку дати і часу, сторінки переходу/виходу і, можливо, кількість кліків. Ці дані не пов’язані з будь-якою інформацією, що дозволяє ідентифікувати особу. Мета цієї інформації – аналіз тенденцій, адміністрування додатку, відстеження переміщення користувачів у додатку та збір демографічної інформації.

Політика конфіденційності
Ви можете ознайомитися з цим списком, щоб знайти політику конфіденційності для кожного з рекламних партнерів Portchuck.

Сторонні рекламні сервери або рекламні мережі використовують такі технології, як файли cookie, JavaScript або маячки, які використовуються в їхніх рекламних оголошеннях і посиланнях, що з’являються на Portchuck. Вони автоматично отримують вашу IP-адресу, коли це відбувається. Ці технології використовуються для вимірювання ефективності рекламних кампаній та/або для персоналізації рекламного контенту, який ви бачите в цьому додатку або інших додатках чи веб-сайтах.

Зверніть увагу, що Portchuck не має доступу до цих файлів cookie, які використовуються сторонніми рекламодавцями, і не контролює їх.

Політика конфіденційності третіх сторін
Політика конфіденційності Portchuck не поширюється на інших рекламодавців або веб-сайти. Таким чином, ми радимо вам ознайомитися з відповідними політиками конфіденційності цих сторонніх рекламних серверів для отримання більш детальної інформації. Вона може включати їх практику та інструкції про те, як відмовитися від певних опцій.

Інформація для дітей
Ще одним з наших пріоритетів є додатковий захист дітей під час користування Інтернетом. Ми закликаємо батьків та опікунів спостерігати, брати участь та/або контролювати і направляти їхню діяльність в Інтернеті.

Portchuck свідомо не збирає особисту інформацію від дітей віком до 13 років. Якщо ви вважаєте, що ваша дитина надала таку інформацію в нашому додатку, ми наполегливо рекомендуємо вам негайно зв’язатися з нами, і ми зробимо все можливе, щоб негайно видалити таку інформацію з наших записів.

Політика конфіденційності лише в Інтернеті
Ця Політика конфіденційності застосовується тільки до нашої діяльності в Інтернеті і дійсна для відвідувачів нашого додатку щодо інформації, якою вони поділилися та/або яку вони збирають в Portchuck. Ця політика не поширюється на будь-яку інформацію, зібрану офлайн або через інші канали, окрім цього додатку.
Згода
Використовуючи наш додаток, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та погоджуєтеся з її Умовами та положеннями.